Müşteri Hizmetleri: 0850 885 06 07
Modüler Web Sitesi Modeli Seçim Özgürlüğünüzü Kullanın

Kurumsal Web Sitesi

Seçim özgürlüğü sağlayan, bütçenize uygun alternatifler sunan Modüler Web Sitesi, Webidox tarafından geliştirildi.

Modüler web sitesi modelinde her şey size özel. Tek yapmanız gereken hayalinizdeki kurumsal web sitesi ürününü belirlemek!

Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda seçim özgürlüğü sağlayan Webidox Modüler Web Sitesi ile sayısız seçenekten size ve bütçenize uygun olan modülleri seçin, kendinize özel kurumsal web sitesini oluşturun.

Bu ürün ile; seçim özgürlüğünüzü kullanarak, tercih ettiğiniz modülleri belirleyebilirsiniz, modüller içeresinde sunulan farklı özellikler ile ihtiyacınıza uygun modülleri seçerek, kurumsal web sitenizi bütçenize uygun hale getirebilirsiniz.


Özellikleri Keşfet

Modüler Web Sitesi Modelinde Her Şey Size Özel

Standart web sitelerinde yer alan ihtiyaç dışı alanlar nedeni ile yükselen maliyetler yerine; beklentilerinize göre hem işlevsel, hem de her bütçeye uygun ekonomik çözümler sunan Webidox Modüler Web Sitesi ile Kurumsal Web Sitenizi kendinize özel hale getirebilirsiniz.

Bir web sitesinde olması gereken temel gereksinimler domain,hosting, sayfa tasarımı ve sabit içerik sayfaları (iletişim bilgileri,iletişim formu,kroki,hakkımızda,vizyon & Misyon) size 399 TL karşılığında sağlıyoruz.

Bunun dışında kalan, firmanız için gerekli olacağını düşündüklerinizi seçiyor böylelikle siteniz ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak oluşturuyorsunuz.

Örnek Sipariş(X Temizlik Firması)
Webidox Lisansı
Site Tasarımı, Domain, hosting, 1 yıllık kullanım bedeli, Sosyal Medya alanları, site içi arama, sabit içerik sayfalarınız.
Hizmet Modülü
Temizlik firması hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olduğu için mevcut hizmetlerini yönetmesi gerekmektedir. Hizmet modülü ile tüm hizmetlerini kategorilere ayırarak detaylı bir şekilde anlatabileceği gibi görsel veya dosya gibi çeşitli içeriklerle zenginleştirebilir. Üstelik sınırsız hizmet ekleme olanağı ile birlikte.
Referans Modülü
Hizmet sektöründeki bir firma için referanslar önemli olsa gerek. Referanslar modülü ile tüm referanslarını sitesine ekleyebilir eklediği bu referanslar ile ilgili tüm içerikleri(metin, görsel, dosya, bağlantı) yönetebilir.
Foto Galeri Modülü
Temizlik firması gerek işletmesi gerek hizmet kalemleri ile ilgili görselleri web sitesine ekleyebilir. Üstelik kategoriler oluşturarak görsellerini sınıflama imkanıda bulunmaktadır.
Webidox Lisansı + Hizmet Modülü + Referans Modülü + Foto Galeri Modülü
Hizmet sektöründe faaliyet gösteren X firması için örnek web sitesi çalışmasıdır.
Örnek Sipariş(Y Emlak Firması)
Webidox Lisansı
Site Tasarımı, Domain, hosting, 1 yıllık kullanım bedeli, Sosyal Medya alanları, site içi arama, sabit içerik sayfalarınız.
Haber & Duyuru Modülü
Emlak sektörü ile ilgili haberler veya faaliyet bölgesindeki gayrimenkul haberlerine sengin içerikler oluşturabilir.Üstelik sınırsız haber & duyuru ekleme olanağı ile birlikte.
Emlak Modülü
Emlak modülü ile emlak ilanlarını ilgili kategoride yayınlama imkanı kazanır. İlan detaylarında ilan lokasyonunu işaretleme, ilan ile ilgili sınırsız görsel, not alanları ve daha birçok özelliğini yöenetebilme imkanı. Üstelik sınırsız emlak ilanı ekleme olanağı ile birlikte.
Foto Galeri Modülü
Emlak Sektöründe faaliyet gösteren işletmenizde müşterilerinizi ağırladığınız ofisinizin görsellerini ekleyeceğiniz gibi ilanlarınız ile ilgili ek görseller yayınlayabilirsiniz.
Webidox Lisansı + Haber & Duyuru Modülü + Emlak Modülü + Foto Galeri Modülü
Emlak sektöründe faaliyet gösteren Y firması için örnek web sitesi çalışmasıdır.


Ve daha birçok modülden istediğinizi seçerek her modül için 50TL ücret ödüyor böylelikle kurumsal web sitenizin fiyatını siz belirliyorsunuz.

Şuan İhtiyacınız yok ama 3 ay sonra webidox modüllerinden birine mi ihtiyacınız oldu, tek yapmanız gereken yönetim panelinizde bulunan "Modül Mağazası" seçeneğinden istediğiniz modülü seçmek.


Kendi Web Sitenizi Kendiniz Yapın!
Site Oluşturma Adımları
1- Tasarımınızı Belirleyin
Tasarımlar menüsü içerisinde bulunan örnek tasarımlardan birini model alabilir veya "Kullanmaya Hemen Başla” seçeneği ile sitenizin tasarımını yönetim paneli içerisinden de belirleyebilirsiniz. Seçtiğiniz tasarımın tüm renk ve görsel ayarlarını panelinizden yapabilirsiniz.
2- Site Hazırlama Adımlarını Doldurun
Bu noktada sizden istediğimiz bilgiler tamamen sitenizin sağlıklı bir şekilde oluşturulması içindir. Web sitenizi kurmaktan vazgeçseniz bile birgün yine web sitesi satın almak istediğinizde bu adımları doldurma zahmetinde bulunmayacaksınız. :)
3- İhtyaçlarınızı Belirleme Zamanı (Biz buna modüllerinizi belirleme diyoruz.)
Kurmak istediğiniz web sitesindeki temel içerik alanlarını(Hakkımızda,iletişim, kroki, vb.) biz size sunuyoruz. Çünkü bu alanlar bir web sitesinde olmazsa olmazlardır. Bu noktada sizin bu alanlara ek olarak sitenizde olmasını istediğiniz alanları belirlemek yani modül seçmeniz gerekmektedir. Endişe etmeyin, seçimlerinizden vazgeçme veya seçimlerinize yenilerini ekleme şansınız olacak. Panel içerisinde bulunan "Modül Seç" menüsünden deneme süresince istediğiniz modülleri deneyebilirsiniz.
4- Artık Alan Adınızı(Domain) Belirleyebilirsiniz
Aslında yönetim paneli içerisinde bulunan satın alma adımlarına geçtiniz diyebiliriz. Satın alma adımlarının ilk basamağı olan alan adınızı belirleme alanında sizi 2 seçenek bekliyor olacak. Bu seçeneklerden size uygun olanı belirlemeniz yeterli. Sistem eğer yeni bir alan adı alıyorsanız sizin için otomatik olarak bu işlemi yapacaktır. Kendi alan adınızı kullanmak isterseniz bunu siz yapmanız gerekmektedir. Maalesef bunu otomatik yapma şansımız yok. :) Yapmanız gerekenler bu adımda açıklama olarak ekranınızda olacak. Yinede biz Canlı Destek alanında olacağız.
5- Size Uygun Ödeme Seçeneği ile Ödemenizi Yapabilirsiniz
Zaten ödeme adımlarındaydınız bu adımların sonuna geldiğinizde istediğiniz ödeme tipini seçebilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanı olduğunu unutmayın bizden söylemesi ;) tercih sizin.
6- Web Sitenizin Yayına Alınması
Böyle bir adım yok ;)
Ödemeyi yaptığınıza göre tek yapmanız gereken alan adınızın aktif olmasını beklemek. WEB SİTENİZ ARTIK YAYINDA
Ücretsiz Hosting ve Domain
Webidox'u satın aldığınızda, domain ve hosting için ücret ödemezsiniz. Sınırsız trafik, sınırsız disk alanı sağlarız. Böylelikle ne kadar kullandığınızı düşünmeden sadece işinize odaklanırsınız.
Yönetimi Kolay Web Sitesi
Web sitenizi yönetmek için iyi derecede bilgisayar yada programlama bilgisini gerek yok. Kolay ve anlaşılır kontrol panel sayesinde web sitenizi kolayca yönetin.
Responsive Tasarım
Web siteniz akıllı telefon ve tabletlerde tam uyumlu çalışır. Siz web sitenizi tek kontrol panelden güncellersiniz ve 3 ayrı platformda siteniz anında güncellenir.
Türk Ticaret Kanuna Uygun
Webidox Web Tasarım ürünler ile Yeni TTK (Türk Ticaret Kanunu) ile tam uyumlu web sitesine kolayca sahip olabilir ve rahat bir şekilde yönetebilirsiniz.
Hazır Tasarımlar
Hazırlanan tasarımlardan istediğinizi seçin ve site oluşturma adımlarını tamamladıktan sonra siteniz yayına hazır.
Mükemmel Firma Tanıtımı
Profesyonel olarak tasarlanmış ve kişiselleştirilebilen web siteniz ile bayiliğinizin için prestij kazanın. Tüm etkinlik ve güncellemelerinizi müşterileriniz ile paylaşın, satışlarınızı arttırın.

Teknik Özellikler
Teknik Altyapı ve Özellikler
Sunucu
Bulut Teknolojisi
Otomatik Yedekleme
E-Posta Barındırma
Ziyaretçi İstatistikleri
Sınırsız Bant Genişliği
Kendi Alan Adınız

Yukarıda bulunan özelliklerin detayları hakkında bilgi alabilmek için "Özellikler" menüsüne bakabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular
Bir web sitesi onu kullanacak kurum veya kişilerin ihtiyaçlarına göre farklılık gösterecek alanlardan oluşabilir. Bu farklılık gösterebilecek alanların her birini modül olarak hazırladık ve siz bu modüllerden istediklerinizi web sitenizin demo sürecinde “Modül Seç” alanında seçip ihtiyacınıza uygun olup olmadığını kullanarak deneyimleyebilirsiniz.
Hayır öyle bir zorunluluk bulunmamaktadır. Tasarımları sizlere yol göstermesi için bizler oluşturduk. “Kullanmaya Hemen Başla” seçeneği ile sitenizi oluşturma adımlarına geçebilirsiniz.
Demo süresince “Modül Seç” olarak kullandığınız menü seçeneği web sitenizin satın alma işlemi tamamlandıktan sonra yönetim panelinizde “Modül Mağazası” olarak kullanılmaya devam edecektir. Dilerseniz ihtiyaçlarınıza uygun modülü buradan seçip satın alabileceğiniz gibi bizde olmayan bir modülü de “Modül Talep Formu” vasıtası ile bizlere iletebileceksiniz.

Alan adı veya yönlendirme hizmeti, hosting (barındırma hizmeti), mail barındırma hizmeti ve yazılım kullanım bedeli olarak adlandırdığımız hizmetlerin her yıl için talep edilen kullanım bedelleridir.

Yenileme bedelini 1 yıldan fazla ödeyerek alabilirsiniz.

“Web siteleri alan adı ve hosting olmak üzere iki bölümden oluşur. Bunlar birbirinden bağımsız fakat bir web sitesinin yayında olabilmesi için birlikte olması gereken unsurlardır. Bu hizmetler satın alınabilen hizmetler değil, kiralanma şeklide sunulan hizmetlerdir.”

Kaynak Wikipedia Alan Adı Nedir? Hosting Nedir?

Web sitenizi oluşturma adımlarını tamamladıktan ve ihtiyacınız olan modülleri belirledikten sonra ödeme adımları seçeneğini sonuçlandırdığınız an web siteniz yayına başlamış olacaktır.

Yani,
Web sitenizi biz değil siz yayına alıyorsunuz.

Not: Alan adının aktif olması veya yönlendirilme işleminin tamamlanması bizlerden kaynaklanan süreler değildir.

Tabi ki yönetebileceksiniz. Üstelik size sağladığımız yönetim panelini kullanabilmek için facebook sayfanızı kullanabilme beceriniz yeterli olacaktır. Bizim göre yönetemediğiniz bir sitenin sizin olduğunu söylemek biraz zor.
Sınırsız bant genişliği ile sizlere sınırsız hosting imkanı sunuyoruz.

Yani böyle bir ihtiyacınız yok.

Tabi ki kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitenizi satın alma adımlarında bulunun “Alan Adı Adımı” seçeneğinde kendi alan adımı kullanmak istiyorum seçeneğini seçmeniz.
Bu işlemi tamamladıktan sonra yapmanız gereken, alan adınızın yönetim panelinden yönlendirme (Name Server) bilgilerinizi bizim size verdiğimiz bilgiler ile değiştirmek.

Böyle bir işlem mümkün yeter ki bu konuda bie talebiniz iletin.
Böyle bir sistemde pek ihtiyacınız olmayacak ama yinede biz sizin için bir çok destek modeli sunuyoruz. Panelinizin canlı destek alanından bize ulaşabileceğiniz gibi müşteri hizmetler telefonu veya mail aracılığı ile bizlre ulaşabilirsiniz.
Webidox web sitesi yapıp satmaktan ziyade web sitesi sistemi kullanmanızı sağlıyor ve bu sistem mevcut en son teknolojilerde gelişme oldukça yazılımcılarımız tarafından geliştirilmektedir.Sizin sitenize bu gelişmeler otomatik olarak eklenerek her zaman güncel bir alt yapı kulanmanız sağlanmaktadır.
maltepe escort kadıköy escort kartal escort ataköy escort kartal escort umraniye escort